• Новини гімназії

Міжнародна зустріч членів «ЕКО» з представниками Шведського агенства з охорони навколишнього середовища SSNC та ВЕГО «МАМА – 86»

2012-02-01

/Files/images/DSC_1189.jpg

25 січня 2012 року відбулася міжнародна зустріч членів «ЕКО» з представниками Шведського агенства з охорони навколишнього середовища SSNC та ВЕГО «МАМА – 86» в межах партнерства та співпраці, під час якої було здійснено планування проведення в Україні у 2012 році «Зеленого тижня». Члени «ЕКО» презентували свою роботу та зробили звіт щодо участі в проекті «Енергозбереження та енергоефективність – раціональне використання енергоресурсів у школі від дітей до дорослих, від сім’ї до суспільства».