Гордість Шевченківського району

2017-12-15

14.12.2017 в малій залі Харківської міської ради відбулося свято вшанування учнів-стипендіатів народного депутата України В.В. Писаренка «Гордість Шевченківського району».

На святі були присутні почесні гості:
- народний депутат України Валерій Володимирович Писаренко;
- заступник голови Адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради Микола Миколайович Білоцерківський;
- голова районного батьківського комітету Світлана Володимирівна Манерко;
- батьки учнів, вчителі шкіл району.

Цього року учениця нашої школи 11-А класу Ялова Єлизавета отримала стипендію народного депутата України В.В. Писаренка та її ім’я занесено до Почесної книги «Гордість Шевченківського району».

Також на святі стипендією народного депутата України В.В.Писаренка нагороджена Сірик Світлана Володимирівна, учитель української мови та літератури, яка була учасницею районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2018».