Свято Останнього дзвоника

2015-05-29

29 травня 2015 року в нашій школі пройшла урочиста лінійка, присвячена святу останнього дзвоника. На святі були присутні почесні гості: депутати Харьківської міської ради Полозков Володимир Дмитрович, Воронов Марк Миколайович, Пієв Сергій Миколайович, методист управління освіти администрації Дзержинського району Харьківської міської ради Скляр Ніна Михайлівна, голова ради ветеранів та нащадків воїнів 57 армії «Спілка-57» Гонтар Тетяна Василівна.

На лінійці 67 учнів школи отримали грамоти та були занесені до Почесної книги "Золотий фонд школи" в номінаціях: "Розумники та розумниці", "Творчість юних", "Зірки мистецтва", "Зірки спорту".

У 2014/2015 навчальному році класом року в початковій школі стал 4-А клас (вчитель Літвиненко Н.П.), у середній та старшій - 8-А клас (класний керівник Саніна Н.П.).

Почесне звання "Учень року" отримала переможець обласних та міських фестивалів, творчих конкурсів, активний учасник шкільних екологічних проектів, член шкільної агітбригади, президент шкільної екологічної організації "ЕКО", учениця 8-А класу Ялова Єлизавета.