ВІТАЄМО!

2014-03-05

Вітаємо перможців 15 міської дитячої творчої конференції з екологічної етики "Охорона природи - справа кожного".

У конкурсії були представлені письмові творчі роботи та роботи прикладної творчості. І місце виборола учениця 7-А класу Ялова Єлизавета з письмовою творчою роботою "Чому батарейки загрожують навколишньому середовищу, як їх треба утилізувати" (керівник роботи - Курбатова О.П., заступник директора з ВР);
ІІ місце отримала робота учня 7-А класу Тосуняна Едгара "Економія прісної води" (керівник роботи - Смирнова С.В., учитель хімії).
У конкурсі прикладної творчості "Друге життя сміття" І місце отримали поробки учениці 3-А класу Ваніної Лілії "Жираф" та "Віслючок" (керівник роботи - Литвиненко Н.П., учитель початкових класів), ІІ місце посіла учениця 3-А класу Скаба Лариса з поробкою "Курочка-ряба" (керівник роботи - Єрмоленко Н.Є., керівник гуртка "Юний еколог").