• Новини гімназії

Запрошуємо до участі в конференції "FinLit Forum: розвиток фінансової грамотності в шкільній освіті"

2024-03-05

Національний банк України, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб та Міністерство освіти і науки України за підтримки Проєкту USAID «Інвестиції для стійкого бізнесу» організовують конференцію «FinLit Forum: розвиток фінансової грамотності в шкільній освіті».

Запрошуємо учителів, представників медіа та всіх причетних до навчання фінансової грамотності.

Тема конференції: розвиток фінансової грамотності в шкільній освіті України.

Формат участі: онлайн.

Дата заходу: 20 березня 2024 року.

Тривалість: 10:00 — 16:00.

Під час конференції спікери:

• презентують напрацювання фінансових регуляторів у сфері фінансової грамотності дітей та молоді;
  • розкажуть про успішний міжнародний досвід упровадження фінансової грамотності в школах;
  • обговорять питання розвитку фінансової грамотності в шкільній освіті України.

БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО НА САЙТІ МОН УКРАЇНИ