Онлайн-урок до роковин повномасштабного вторгнення

2024-02-22

Освітній центр Верховної Ради України запрошує учнів і вчителів взяти участь у спеціальному онлайн-уроці до других роковин повномасштабного вторгнення росії на територію України, який відбудеться 23 лютого 2024 року о 14:00 на платформі Zoom.

Під час зустрічі учасники та учасниці докладніше дізнаються про подвиги й звитягу Українського війська від часів Київської Русі до сьогодення. Крім того, учителі та учні отримають унікальну можливість зустрітися онлайн із українськими військовими, які несуть службу в бойових підрозділах, названих на честь славетних героїв та битв.

Долучитися до онлайн-заняття школярі й школярки можуть індивідуально за посиланням. Педагоги можуть зареєструвати для участі в заході групи учнів або цілі класи. Для цього треба заповнити google-форму.

Наприкінці заходу на учасників і учасниць чекає вікторина.