День Єднання

2024-02-16

/Files/images/pixiz-18-02-2024-19-10-24.jpg

Другий рік поспіль 16 лютого в Україні відзначають нове державне свято - День Єднання.

Президент Володимир Зеленський вказав, що це свято має об'єднати українців навколо національної ідеї та висловити протистояння російській пропаганді, демонструючи, що ми - єдиний народ: «Українці мають різний рівень доходів, професію і віросповідання, але всі вони люблять свій дім і хочуть жити в мирі».

Сьогодні наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну на віки. Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності. Разом і спільними зусиллями ­– до Перемоги!

Цього року для учнів були проведені години спілкування та вікторини. Діти з радістю відкривали для себе нові горизонти пізнання нашої єдиної і неподільної України.