Міжнародний день протидії булінгу

2023-05-04

/Files/images/0405 банер.jpg

4 травня, відзначають Міжнародний день протидії булінгу (День боротьби з цькуванням), день, коли весь світ об'єднується, щоб протистояти булінгу в школах, на дитячих майданчиках та в соціальних мережах.

Булінг (цькування) – тривожна тенденція, особливо для сучасного дитячого середовища. Дитині важко впоратись з цією проблемою самотужки і допомога та підтримка батьків дуже важлива. На жаль, більшість жертв булінгу приховує це від батьків. Із проявами булінгу в Україні стикаються 8 із 10 дітей. Такі дані оприлюднили в Українському інституті дослідження екстремізму. Таке явище, як цькування однолітків, поширюється по всьому світу, бо насильницька модель поведінки нажаль стає дедалі популярнішою.

3 - 5 травня класні керівники та практичний психолог закладу провели бесіди, години спілкування, присвячені протидії булінгу.