Челендж «Є професія у світі – серце віддавати дітям!»

2022-09-14

Челендж «Є професія у світі – серце віддавати дітям!» буде проводитися з14.09.2022 по 02.10.2022 за номінаціями:

1) фото/фотоколаж дитини/дітей з улюбленим педагогом/педагогами;

2) відеозвернення – привітання до освітян закладу/міста тривалістю до 30 секунд (індивідуальні роботи)/до однієї хвилини (за умови, що відео колективне від усього класу/групи/колективу).

До фото/колажів/відеозвернень просимо додавати коментар про освітян та авторів роботи, не забувати зазначати заклад освіти, район та інформацію, наприклад, про предмет, який викладає вчитель.

Обов’язкові умови:

Відео/фото/колаж має відповідати тематиці й меті конкурсу та бути розміщеним на сторінці Facebook обов’язково із 2 хештегами:

1) хештегом челенджу #харківськіосвітяникращі,

2)другий хештег #харківськівчителікращі

Усі надписи/вітальні слова лише державною мовою.

Відео/фото/колаж допускаються лише горизонтальні.

Після розміщення відео на сторінці Facebook необхідно передати естафету хоча б одному своєму другові, позичивши його ім’я в допису.