Міжнародний круглий стіл " МИР, БЕЗПЕКА, ОСВІТА"

2022-07-15

/Files/images/зображення_viber_2022-07-15_11-09-35-546.jpg

/Files/images/зображення_viber_2022-07-15_13-32-10-364.jpg

Життя іде... І хай які б страшні корективи не вносила війна, але народ України незламний, бо має свій генетичний код, в основі якого повага, довіра й любов. Нас не лякають відстані й кордони, адже культура, освіченість і добро завжди подолають зневіру й зло. Прикладом цього став міжнародний круглий стіл " МИР, БЕЗПЕКА, ОСВІТА", присвячений Дню українських миротворців та 30-й річниці участі України в миротворчих місіях ООН, який відбувся 15 липня2022року в онлайн режимі. У ньому взяли участьЗЗСО45, 117, 125, 129, 135 Шевченківського району.

Метою заходу було ознайомлення учасників із багаторічним досвідом діяльності колективу Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди у справі національно-патріотичного виховання дітей та молоді, формуванні культури добросусідства, толерантності, поваги до інших людей та їхніх думок; актуалізація інформації щодо участі українських миротворців у місіях ООН, їхньої особливої ролі в розвитку військово-патріотичного виховання дітей і молоді в умовах сучасних викликів; визначення векторів подальшої співпраці ХНПУ імені Г.С. Сковороди,ЗЗСОм. Харкова з громадськими миротворчими та міжнародними організаціями.

У результаті роботи було підписано угоду про наукове співробітництво між Харківським національним педагогічним університетом імені Г. С. Сковороди та ГО «Об’єднання миротворців ООН, учасників міжнародних операцій та інвалідів війни. Учасники круглого столу отримали сертифікати й безцінний досвід співпраці у вихованні, зокрема військово-патріотичному, дітей та молоді.