• Новини гімназії

Практичний семінар для заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти Шевченківського району м. Харкова

2019-04-11

/Files/images/20190411_140010.jpg

11 квітня на базі нашої школи був проведений практичний семінар для заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти Шевченківського району м. Харковаза темою: "СИСТЕМА РОБОТИ ЕКОЛОГІЧНОЇ СУСПІЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ШКОЛЯРІВ ТА УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ «ЕКО» ЩОДО ФОРМУВАННЯ ЦІННОСТЕЙ СТАЛОГО РОЗВИТКУ В УМОВАХ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ".

Семінар відкрили Петракова Н.М., методист МЦ УО адміністрації Шевченківського району, Романенко Н.П., директор школи.