• Новини гімназії

Звітно-виборча конференція Харківської міської організації учнівського самоврядування

2017-11-30

28 листопада 2017 року на базі Харківського фізико-математичного ліцею № 27 була проведена звітно-виборча конференція Харківської міської організації учнівського самоврядування. Президент нашої школи, учениця 9-А класу, Несвітайло Аліса та віце-президент нашої школи, учениця 8-А класу, Малигіна Таїсія отримали грамоту Департаменту освіти "За високі показники розвитку учнівського самоврядування в навчальному закладі та ефективну діяльність у складі Харківської міської організації учнівського самоврядування".

Також школа отримала свідоцтво "Школа миру-2017" за активну участь у Міжднародній програмі "Мережа шкіл миру", яка здійснюється Музеем миротворчих операцій та Всеукраїнським центром дитячого миротворчого руху.