• Новини гімназії

Семінар для педагогів-організаторів та кураторів учнівського самоврядування шкіл Шевченківського району "Учнівське самоврядування в умовах нової української школи"

2017-02-01

Сьогодні 1 лютого на базі школи був проведений семінар для педагогів-організаторів та кураторів учнівського самоврядування шкіл Шевченківського району "Учнівське самоврядування в умовах нової української школи".

На семінарі педагоги-організатори були ознайомлені з системою роботи школи з безперервної освіти та виховання в галузі довкілля на етапі створення екошколи та місцем в цій роботі екологічної суспільної організації школярів та учнівської молоді «ЕКО».

Педагогам-організаторам були презентовані такі проекти: «AQUA – крок в майбутнє» в межах Всеукраїнського проекту «Забезпечення рівного права на безпечну воду та санітарію в Харківській області: місцевий рівень», «Свічка пам'яті», «З бабусиної скрині. Вироби Будянського Фаянсового заводу», творчий проект «АРТ – майстерня».

Педагогам-організаторам було запропоновано провести дослідження в межах проекту «З бабусиної скрині. Вироби Будянського Фаянсового заводу», скласти паспорти експонатів