/Files/photogallery/9372/IMG-8212e46c17c15d2e4ac4b3175a127c58-V.jpg День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого у ХЗОШ №129 була проведена урочиста лінійка, присвячена Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цей день встановлено згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2004 року.

В урочистостях взяв участьМихайло Леонідович Биков, заступник голови Харківської міської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), голова спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Шевченківського району міста Харкова, нагороджений орденами «За заслуги» та «За мужність» ІІІ ступеню. Він передав учням школи книгу «Біль пам’яті Слобожанщини»

Учні школи вшанували пам’ять випускника 1976 року Гальцева Сергія Васильовича, який героїчно загинув під час бойових дій на території Республіки Афганістан і був нагороджений орденом «Червоної зірки» (посмертно).

На кабінеті, в якому навчався Сергій Гальцев, було встановлено пам’ятну табличку.

/Files/images/IMG_20210215_095141.jpg/Files/images/IMG_20210402_131943.jpg

Учні школи вшанували пам’ять героїв Хвилиною мовчання.

Урочиста лінійка з нагоди відкриття пам’ятної дошки випускнику школи, воїну-інтернаціоналісту Гальцеву Сергію Васильовичу

/Files/images/IMG_20181019_142858.jpg 19 жовтня була проведена урочиста лінійка, на якій вшанували пам'ять випускника нашої школи Гальцева Сергія Васильовича, який загинув в Афганістані. За рішенням Харківської міської ради Харківської області від 17.01.2018 №45, з метою увічнення пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, які героїчно загинули в Афганістані, на будівлі школи встановлена меморіальна дошка. На урочистій лінійці були присутні почесні гості: Борисенко М. В. – заступник голови адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради з соціальних та гуманітарних питань; Борзов В. О. – Голова Харківської міської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів); Биков М. Л. – заступник голови Харківської міської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), голова спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Шевченківського району міста Харкова; Новохацька Т. П. – заступник голови Харківської міської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) по роботі з сім'ями загиблих; Арап В. А. – підполковник, військовий комісар Шевченківського району міста Харкова, учасник АТО; Кріуленко С. С. – мама Олександра Кріуленка, випускника школи №106, який загинув в Афганістані, нагородженого орденом Червоної Зірки посмертно; Кисіль В. М. – мама Кисіля Володимира Олександровича, випускника школи №106, учасника бойових дій в Афганістані, воїна - інтернаціоналіста, нагородженого трьома медалями «За Відвагу».

Під час лінійки учні школи розповіли про бойовий шлях Сергія Гальцева, вшанували його пам’ять хвилиною мовчання.

В цей день біля пам'ятного стенду Сергію Гальцеву в музеї школи були проведені уроки Мужності. Учні оформили «Дерево пам’яті» на честь загиблих в Афганістані.

/Files/images/20210402_114406-COLLAGE.jpg/Files/images/20170216_134248.jpg /Files/images/IMG_20181019_103154.jpg