ЗАРАХУВАННЯ УЧНІВ 2023/2024

Зарахування до закладу освіти здійснюється згідно
Наказу МОН України від 16.04.2018 № 367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"

Шановні батьки!

Відповідно наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 28.12.2022 номер 230 "Про підсумки обліку дітей шкільного віку та учнів та визначення дати початку приймання заяв батьків до 1х класів у 2023 році" 03.04.2023 року визначено датою початку приймання заяв до 1-х класів 2023/2024 навчального року

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

На сайті "Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти" Ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до 1-го класу школи. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти району, створити заявку та підтвердити її документами у закладі освіти.
Інструкція для батьків

Для цього необхідно зареєструватися на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заяву та підтвердити її наявними документами.

Звертаємо вашу увагу на те, що підтвердження заяви документами в закладі освіти м. Харкова можливе лише у безпечний період та за попередньою домовленістю з керівництвом закладу загальної середньої освіти.

Зарахування учнів до всіх класів здійснюється без проведення конкурсу і, як правило, відповідно до території обслуговування за наявності наступних документів:

- заява батьків (осіб, що їх замінюють);

- копія свідоцтва про народження дитини;

- медична картка встановленого зразка;

- особова справа для прийому в 2-11 клас;

- документ про наявний рівень освіти (крім дітей, які вступають до 1 класу).

Зарахування учнів до закладу освіти здійснюється, як правило, до початку навчального року за наказом його директора.

До першого класу зараховуються діти з шести років.

Іноземці та особи без громадянства зараховуються до закладу освіти відповідно до законодавства України та міжнародних договорів.

У разі переходу учня до іншого закладу освіти для здобуття загальної середньої освіти у межах міста Харкова батьки або особи, які їх замінюють, подають до закладу заяву із зазначенням причини переходу та довідку, що підтверджує факт зарахування дитини до іншого закладу.

Кiлькiсть переглядiв: 435