9 травня - День Європи

2023-05-09

/Files/images/pixiz-09-05-2023-12-32-07.jpg

Учні та вчителі нашої школи відзначили День Європи, який святкується 9 травня. Це був захоплюючий день, коли учні змогли поглибити свої знання про культуру та історію Європи, а також покращити розуміння міжнародних відносин та значення співпраці між країнами.

День Європи став чудовою можливістю для нашої шкільної спільноти виявити толерантність, розуміння та зацікавленість у розширенні своїх горизонтів. Завдяки цьому заходу учні отримали унікальну можливість побачити багатоцінність різноманіття, що існує у Європі, а також пізнати та вшанувати спільні цінності, які об'єднують нас усіх.

День Європи став чудовим способом відзначити єдність та розмаїття нашого континенту та засвоїти важливі уроки про міжкультурне спілкування та співпрацю.