• Новини гімназії

Урочиста лінійка з нагоди відкриття пам’ятної дошки випускнику школи, воїну-інтернаціоналісту Гальцеву Сергію Васильовичу

2018-10-19

19 жовтня була проведена урочиста лінійка, на якій вшанували пам'ять випускника нашої школи Гальцева Сергія Васильовича, який загинув в Афганістані. За рішенням Харківської міської ради Харківської області від 17.01.2018 №45, з метою увічнення пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, які героїчно загинули в Афганістані, на будівлі школи встановлена меморіальна дошка. На урочистій лінійці були присутні почесні гості: Борисенко М. В. – заступник голови адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради з соціальних та гуманітарних питань; Борзов В. О. – Голова Харківської міської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів); Биков М. Л. – заступник голови Харківської міської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), голова спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Шевченківського району міста Харкова; Новохацька Т. П. – заступник голови Харківської міської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) по роботі з сім'ями загиблих; Арап В. А. – підполковник, військовий комісар Шевченківського району міста Харкова, учасник АТО; Кріуленко С. С. – мама Олександра Кріуленка, випускника школи №106, який загинув в Афганістані, нагородженого орденом Червоної Зірки посмертно; Кисіль В. М. – мама Кисіля Володимира Олександровича, випускника школи №106, учасника бойових дій в Афганістані, воїна - інтернаціоналіста, нагородженого трьома медалями «За Відвагу».

Під час лінійки учні школи розповіли про бойовий шлях Сергія Гальцева, вшанували його пам’ять хвилиною мовчання.

В цей день біля пам'ятного стенду Сергію Гальцеву в музеї школи були проведені уроки Мужності. Учні оформили «Дерево пам’яті» на честь загиблих в Афганістані.