Свято Останнього дзвоника

2018-05-25

/Files/images/IMG_01 9242.jpg

Сьогодні, 25 травня 2018 року, відлунав останній дзвоник для учнів школи. Він підбив підсумки шкільного життя та дав старт літнім канікулам. Для одинадцятикласників останній дзвоник нагадав про роки навчання в школі - найпрекрасніші та незабутні у житті кожної людини.

На святі були присутні почесні гості: Гречаніна О.Я., депутат Харківської обласної ради; Чуб О.І., помічник-консультант народного депутата України В. Писаренка; Нестеренко А.В., методист Управління освіти адміністрації Шевченківського району; Гонтар Т.В., голова ради ветеранів "Спілка-57".

На святі останнього дзвоника 116 кращих учнів школи, які були занесені до Почесної книги "Золотий фонд школи" в номінаціяї "Розумники та розумниці", "Творчість юних", "Зірки мистецтва" та "Зірки спорту", взяли участь у традиційному флешмобі.

Одинадцятикласники здивували усіх присутніх своєю театралізованою постановою "Шкільні роки" та чудовим вальсом.