• Новини гімназії

Вітаємо переможців міського конкурсу учнівських проектів "Харків очима небайдужих дітей"

2018-04-24

/Files/images/Фото проекта 5-Б.jpg

24 квітня на базі Харківської гімназії №5 відбувся фінальний очний тур міського конкурсу учнівських проектів для учнів 3-6 класів "Харків очима небайдужих дітей".

Нашу школу представляли учениці 5-Б класу Нестеренко Єва та Шатохіна Вероніка з проектом«Экосортировка отходов – залог чистой окружающей среды и сохранения природных ресурсов города Харькова». Керівник проекту - Ходирєва Ю.В, учитель географії та класний керівник 5-Б класу. Куратор участі проекту в конкурсі - Курбатова О.П., заступник директора з виховної роботи.

Дівчатка на високому рівні представили проект та посіли ІІІ місце!

Вітаємо наших переможців!