Свято до Дня Захисника України «Тепло долонь і серця – захиснику України»

2017-10-13

13 жовтня у школі було проведено свято до Дня Захисника України «Тепло долонь і серця – захиснику України».

На свято були запрошені почесні гості:

- учасники зони АТО: Сірик Юрій Анатолійович, Смирнов Олексій Валерійович, Іванко Вадим Петрович, Руденко Олена Володимирівна, Лебединець Олександр Ілліч;

- курсанти військового коледжу сержантського складу Харківського Національного університету повітряних сил Біла Василина, Толмаченко Віталій та Сорочук Микола;

- волонтер Буслов Юрій;

- методист Управління освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради Петракова Наталя Михайлівна.

Учні школипривітали гостей та передали подарунки в зону АТО. Гості також взяли участь в концерті та подарували книгу "Вклоняємось доземно українському солдату" з пам'ятним надписом.