Відкрите засідання шкільного активу

2016-10-17

17 жовтня було проведене відкрите засідання шкільного активу щодо підведення підсумків участі в проекті "Aqua. Крок в майбутнє".

На засіданні були присутні почесні гості: Кононенко Олена Костянтинівна, координатор проекту "Забезпечення рівного права на воду та санітарію в Україні", який релізується за підтримки Всеукраїнської екологічної громадської організації "МАМА-86" та швецької агенції з міжнародного розвитку співробітництва SIDA; Єрмоленко Наталя Євгенівна, координатор Тижня екологічного сподивача в Харкові.

На прикінці засідання учні школи подякували за установку в шкільній столовій обладнання для доочистки питної води представникам Всеукраїнської еклогічної громадської організації "МАМА-86".