Зустріч з ветеранами ВОВ в "Українській світлиці"

2012-05-15

У музеї «Українська свiтліця» відбулася зустріч учнів школи з ветеранами Великої Вітчизняної війни: учасниками бойових дій снайпером Запорожченко Борисом Євгеновичем і кулеметником Троцьким Григорієм Івановичем. Зустріч була організована головою ради ветеранів Великої Вітчизняної війни і нащадків воїнів 57 армії «Спілка-57» Гонтар Тетяною Василівною.
Учнями школи був підготовлений концерт, присвячений 67 річниці Перемоги. Після концерту ветерани поділилися спогадами про події в період Великої Вітчизняної війни, розповіли про свіох нагороди, відповіли на запитання учнів. В дар школі Запорожченко Б.Є. передав буклет «Спасибі дідові за Перемогу», а Троцький Г.І. - фоторепродукції «Взяття Берліна».

/Files/images/ВОВ 2012.JPG