Акція "Три дерева"

2012-04-20

20 квітня у ХЗОШ №129 відбулася урочиста лінійка в межах акції «Три дерева».

У святі взяли участь голова ради ветеранів Великої Вітчизняної війни і нащадків воїнів 57 армії « Спілка – 57» Гонтар Тетяна Василівна та учасник бойових дій,танкист, Запорожченко Борис Євгенович, учні 1 – 7 класів, майбутні першокласники школи, батьки, вчителі. У дворі школи були висаджені три берези як символи почесних нагород, присвоєних м.Харкову за його трудові та бойові відзнаки та як символ пам’яті 135 Героїв Радянського Союзу, які віддали своє життя в боях за визволення Харківщини від німецько-фашистських оккупантів.

Почесне право висадити дерева було надано Гонтар Тетяні Василівні, Запорожченко Борису Євгеновичу, Учням 1 – А класу: Золотарьовій Анастасії, Золотарьовій Єлизаветі, Подчезерцевій Поліні, Плейчук Анастасії, учиям 2 – А класу: Левченко Руслані, Вапник Дар’ї, Тарасовій Марії, Сенчук Марині, учню 3 – А класу Ричіку Антону, учню 4 – А класу Петухову Євгену, ученям 5 – А класу Тосуняну Едгару, Худякову Миколі, Кот Дар’ї, Строковій Дар’ї, учениці 6 – А класу Просянік Вікторії, учениці 7 – А класу Меркуловій Анні, учням 11 – А класу Пономаренко Ігорю, Дронову Кирилу, Клименко Дмитру та майбутнім першокласникам: Федруновій Вікторії, Сауткіной Юлії, Григорович Наталії, Рифаї Аміні. Всього у святі взяли участь 175 чоловік.

/Files/images/дерево 2.jpg/Files/images/дерево 3.jpg/Files/images/дерево 4.jpg/Files/images/дерево 5.jpg/Files/images/деерво 6.jpg