• Новини гімназії

ІІ тур міського етапу конкурсу учнівських проектів «Місто, що прагне до майбутнього»

2012-03-13

Учні нашої школи запропонували проекти розвитку Харкова до 2030 року

/Files/images/конкурс 4.jpg13 березня 2012 року у НМПЦ відбувся ІІ (очний) тур міського етапу конкурсу учнівських проектів «Місто, що прагне до майбутнього». Свої проекти презентували і захищали учні 7-8-х класів, 9-11-х класів і найкращі представники учнівського самоврядування. Усього було презентовано 28 проектів.

До журі конкурсу увійшли радник міського голови з питань стратегічного розвитку міста Олександр Лукашов, кандидат педагогічних наук, професор кефедри соціальної педагогіки Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди Катерина Яресько, асистент кафедри менеджменту і маркетингу в міському господарстві Харківської національної академії міського господарства Олена Парасюк, а також фахівці та методисти Департаменту освіти.

На цьому конкурсі були представлені і пректи наших учениць: Ялової Єлизавети (5-А клас) "К ЕВРО -2012 - украсим город своими руками", Квітко Анни (8-А клас) "Харьков -город трех рек"./Files/images/конкурс 1.jpg/Files/images/коекурс 2.jpg

Підсумки другого туру міського етапу конкурсу учнівських проектів «Місто, що прагне до майбутнього» підіб'ють за кілька днів. Нагородження переможців відбудеться на початку квітня під час підбиття підсумків проекту «Харків-2030: погляд у майбутнє».