• Новини гімназії

Міський семінар-практикум для лідерів та кураторів учнівського самоврядування м.Харкова "Робота дитячих організацій міста з питань енергозбережання"

2012-02-17

16.02.2012 на базі ХЗОШ №129 відбувся міський семінар-практикум для лідерів та кураторів учнівського самоврядування м. Харкова «Робота дитячих організацій міста з питань енергозбереження». На семінарі були присутні: директор Харківської громадської організації «Енергія миру» Суханова Т.О., методист НМПЦ Департаменту освіти Харківської міської ради Полякова І.В., методист МЦ УОА Бойбіна Ю. В.; куратор Харківської асоціації шкільних Євроклубів Сокол В.В.; представники лідерів учнівського самоврядування шкіл всіх районів м. Харкова.

Президент «ЕКО» ХЗОШ №129, Уваричева Маргарита презентувала роботу дитячої екологічної організації в проекті «Енергозбереження та енергоефективність- раціональне використання енергоресурсів в школі від дітей до дорослих, від сім’ї до суспільства».

Дуже пізнавальною та цікавою була доповідь директора ГО «Енергія миру» Суханової Т.О. Під час практичного блоку лідери учнівського самоврядування м. Харкова напрацювали новий проект з енергозбереження в межах міського проекту «Харків 2030 - погляд у майбутнє» та Міжнародного року сталої енергетики.

Наприкинці семінару всі учасники мали змогу висловити своє ставлення до теми семінару, який відбувся.

/Files/images/16.02-05.jpg/Files/images/16.02-01.jpg/Files/images/16.02-02.jpg/Files/images/16.02-06.jpg