Малигіна Т., посіла ІІІ місце у І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

Ганжова Д., посіла І місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання.

Лісна А., посіла І місце у районній виставці "Параскева-рукодільниця"

Ялова Є., посіла ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.

Могулян А., посіла ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Тосунян Е., посів ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Кошляк В., посіла ІІІ місце у конкурсі знавців української мови та літератури

Мостицька А., посіла ІІ місце у І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

Мостицька А., посіла ІІІ місце у конкурсі знавців української мови та літератури

Петухов Є., посів ІІ місце у І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

Ваховська Є., посіла ІІІ місце у районному етапі олімпіади "Путівка в науку".

Золотарьова А., посіла І місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання.

Золотарьова Є., посіла ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання.

Подчезерцева П.,посіла І місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання.