Малигіна Таїсія, учениця 8-А класу, посіла ІІІ місце у І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

Ганжова Дар'я, учениця 11-А класу, посіла І місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання.

Лісна Анастасія, учениця 11-А класу, посіла І місце у районній виставці "Параскева-рукодільниця"

Ялова Єлизавета, учениця 11-А класу, посіла ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.

Могулян Анастасія, учениця 11-А класу, посіла ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Тосунян Едгар, учень 11-А класу, посів ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Кошляк Вікторія, учениця 10-А класу, посіла ІІІ місце у конкурсі знавців української мови та літератури

Мостицька Анна, учениця 9-А класу, посіла ІІ місце у І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

Мостицька Анна, учениця 9-А класу, посіла ІІІ місце у конкурсі знавців української мови та літератури

Петухов Євген, учень 10-А класу, посів ІІ місце у І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

Ваховська Євгенія, учениця 4-А класу, посіла ІІІ місце у районному етапі олімпіади "Путівка в науку".

Золотарьова Анастасія, учениця 7-А класу, посіла І місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання.

Золотарьова Єлизавета, учениця 7-А класу, посіла ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання.

Подчезерцева Поліна, учениця 7-А класу, посіла І місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання.