• Дистанційне навчання

Положення про дистанційне навчання

/Files/images/nov_god/novoe/images.jpeg

Заклади дистанційної освіти

Система дистанційного навчання "Доступна освіта"

Сайт дистанційного навчання ХНЕУ для школярів

Український відкритий університет

Український інститут інформаційних технологій в освіті
Національний Технічний Університет України "КПІ"

Интернет-Университет Информационных Технологий

University of the People

План заходів щодо впровадження елементів дистанційного навчання у ХЗОШ №129

1. Проходження курсів учителями школи з метою підвищення рівня володіння комп’ютерною технікою та технологіями.
Щорічно

2. Проведення бесід з учнями та батьками щодо законодавства України про дистанційне навчання.
Постійно

3. Вивчення можливостей школи щодо впровадження та здійснення елементів дистанційного навчання. Підготовка учнів школи до участі в Інтернет-вікторинах
Постійно

4. Надання методичної допомоги учителям школи з питань впровадження елементів дистанційного навчання.
Постійно

5. Комплектування бібліотеки школи навчальною, довідковою, науково-популярною літературою, що забезпечує дистанційне навчання.
Постійно

6 Створення та поповнення навчально-методичної бази з дистанційного навчання. Постійно

7. Розміщення на шкільному сайті корисних посилань на освітні ресурси мережі Інтернет (електронні бібліотеки, предметні сайти та освітні портали).